B

Poslední ligové kolo letošních ligových soutěží smíšených družstev proběhlo 8.-9.12.2018. Naše týmy přečkají svátky a leden 2019 na výborných pozicích v rámci svých soutěží. 

Áčko je v tabulce 3. ligy zatím na pátém místě, má ale k dobru jedno ligové utkání, oproti výše postaveným týmům a vše je tak na dobré cestě, směřující k účasti v play off a bojům o medaile. Béčko drží přes Vánoce bronzovou příčku 4. ligy, paráda. No a naše Céčko přečká část zimy na výsluní 5. ligy. V tabulce nám aktuálně patří první místo. Skvělá sestava hráčů Céčka, vždy s dobrou náladou na tréninku i při zápasech jede prostě naplno. 

Přehled výsledků základní části Áčka na tournament software najdete zde

Výsledky základní části Béčka Kuklendy lze sledovat zde.

Výsledky základní části Céčka sledujte zde.

Celkově máme z podzimu výborný pocit, dali jsme šanci mladým hráčům nastoupit za A i B tým, zapojili jsme do utkání všech soutěží široký kádr hráčů. Naši noví hráči už taky mají za sebou premiéru v našich dresech. Na tréninku se poctivě dře, každý trénink je vedený trenérem, buďto Tomaszem Mendrekem nebo Markem Matulou, dohromady s fyzickou přípravou Toma Míči, což je pak vidět i na naší hře. No a vše to řádně oslavíme s touto fajn partou na Vánočním večírku 20.12. :)

Děkujeme za podporu fanoušků a našich kamarádů a už se těšíme na další ligový víkend 26 - 27.1.2019 ;-)

Přejeme Vám pěkné svátky a vše nejlepší v Novém roce!