B

O víkendu 20 - 21.10. 2018 se nám rozběhl kolotoč letošních ligových soutěží.

Naše Áčko mělo na programu pouze jedno týmové utkání a to v Líšni na kurtech Komety B. Příprava nebyla jednoduchá, vrásky na čele nám dělaly naše holky. Nelča měla poraněnou ruku, tak 14 dní nemohla trénovat a ruku zatěžovat, ještě ráno nevěděla, jestli nastoupí, Dagmara povinný mezinárodní turnaj, Kuba rodinnou oslavu.... Vůbec to nevadilo, utkání jsme si jeli užít a nastoupili i s pomocí juniora Ondry a Pafči z B týmu. Poprvé hrál za nás i Tarush, jenž s námi již půlrok trénuje a je výborným sparingem a i velmi přátelským členem naší superparty. Jistotou je pro nás Tomasz, který spolu s Karlem a Markem přidával bodíky do celkového výsledku. Mákli jsme všichni a bylo z toho vítězství 5:3 a následný přesun celého týmu do Jehnic, kam jsme jeli fandit našemu Céčku. Přehled výsledků základní části Áčka na tournament software najdete zde

Béčko hrálo v Kunovicích proti Badmenům A a následně doma proti Tuřanům B. V Kunovicích jsme si dokráčeli pro výhru 5:3 (později vinou špatného nasazení u soupeře se výsledek přepnul na 6:2). Doma nás čekal těžký zápas, Tuřany mají na začátku sezóny v kádru napsány borce z druhé ligy, Martina Jelinka a Milana Dorazila. Letos máme skvělé holky v naší sestavě Béčka - Haruno, Pafča. Holky spolu vyhrály debla a Haru úřadovala v singlu. Krásná bitva Karla Pechy s Milanem Dorazilem okořeněná dramatickou koncovkou třetího setu v náš prospěch 21:19... a řada podobných nerváků nakonec stanovila výsledek utkání na 4:4. Zasloužená a spravedlivá remíza! Výsledky základní části B týmu Kuklendy lze sledovat zde.

Céčko mělo na programu dvě utkání v neděli odpoledne v jehnické Yonex Aréně. První utkání proti Kunovicím C a druhé proti Badmenům C. Céčko maká na trénincích, hráči bojují naplno v zápasech ligy a když se někomu nedaří, jiný nás překvapí perfektním výsledkem. Zkoušeli jsme v obou utkáních jiné dvojky deblů, jiný mix, holky se vystřídaly na singlech. V singlech bodoval naplno Majk Juřička, Tom Farda, třísetovky si náramně užil Martin Šauer. Nově za nás nastoupil Michal Hejč a Tereza Čermáková, kteří hrali loni za Bořitov a letos jejich tým nepostavil družstvo do ligy, tak se přidali k nám. V obou utkáních jsme si hlídali vedení a zaslouženě jsme vyhráli dvakrát 5:3. Výsledky základní části Céčka sledujte zde.

Děkujeme za podporu fanoušků a našich kamarádů a už se těšíme na další ligový víkend 10 - 11.11.2018 ;-)