B

Sezóna 2018-2019 nám klepe na dveře. Náš sportovní klub má přihlášeny do soutěží 3 družstva: SK Kuklenská A, B, C.

Loňská sezóna nám dopadla výborně. Naše Áčko vybojovalo bronzovou medaili ve 3. lize, když jsme na finálovém dni porazili tým z Hodonína v poměru 7:1. B tým splnil cíl soutěže, udržet 4. ligu. A největší radost nám udělalo naše Céčko, které vyhrálo finále 6. ligy, porazilo tým Chropyně C a zajistilo si přímý postup do 5. ligy. Vše jsme řádně oslavili na závěrečné akci sezóny v červnu. 

Liga nám letos startuje 20 - 21.10. 2018. Všechny naše týmy hrají turnajovým systémem, tj. jsou na sezónu pevně dané termíny (víkendy), kde většinou odehrajeme 2 týmové utkání po sobě. 

Hlavním cílem pro letošní sezónu je jako každý rok kvalitně trénovat, užít si náš sport na kurtech naší Kuklendy, pomáhat našim mladým hráčům se zlepšovat a tréninkem získáné zkušenosti nechat na kurtech v zápasech. Naskakujeme do soutěží v tradičních sestavách, máme i několik hráčů, kteří by se k nám chtěli přidat jak tréninkově, tak i v lize. Naše tréninky dospělých  povede pondělky Tomasz Mendrek a čtvrtky Marek Matula. 

Jak se týmům bude dařit se brzy dozvíme. Veškeré výsledky budou průběžně doplňovány na tournament software, novinky a fotky budou na fcb profilu klubu.

Pěkný den, Marek Matula, vedoucí oddílu.