C

Sezóna 2017/2018 se nám překlopila do play off.  Naše tři týmy splinily základní cíle, které jsme si před sezónou dali. U všech to byl postup do play off, vyvarování se boje o zachránu soutěží, naopak mít šanci se porvat o medailové pozice soutěží. 

Naše Čéčko prošlo kvalitně obsazenou skupinou základní části VI. ligy bez větších problémů a z druhé pozice tabulky jsme čekali na vítěze vedlejší skupiny a našeho čtvrtfinálového soupeře. V průběhu sezóny do našich zápasů už naskakují junioři Tom Rigl, Tom Pelc, Martin Mejzlík a poprvé v životě tak zažívají dospělácké ligové soutěže. C tým se opírá o výborné výkony holek, časté body pak přidává Michal Juřička, Majk Vrtek, Zdeněk Rigl. Ve čtvrfinále ligy se na nás usmálo štěští, doma jsme jasně přehráli tým Hodonín B a venku jsme v nebadmintonovém prostředí Sokolovny Hodonín stejným poměrem prohráli, ale na score o několik míčku jdeme dál ;-). Odkaz na naše semifinále najdete zde. Držte palce, už se hraje o medaile ;-)

Naše Béčko mělo jasný cíl a to obhájit jakoukoliv pozici, která zajistí zachování nelehké IV. ligy. Díky píli na trénincích a zkušeností některých hráčů z vyšších soutěží, se to této skvělé partě povedlo. Pro řadu hráčů to byla výzva, loni ještě hráli 6. ligu a nelekli se toho, naopak svými výkony dokázali, že do soutěže patří. Holky se sešly v ideálním složení: Haruno. Katka, Pafča a k tomu šikovní borci: Lukin, junior Ondra, oba Tomové, Martin a je z toho podtrženo sečteno: uhájení 8. pozice tabulky a tím pádem i boje v play off. Ač jdeme na první tým tabulky, my se vlka nebojíme a jsme ready se do toho opřít ;-). Naše čtvrtfinále je zde

Naše Áčko má letos výborné složení a od začátku letošního ročníku III. ligy se pohybujeme na předních místech tabulky.  Pokud se sejdeme všichni a zdraví, tak je to mazec a nejeden druholigový tým by znejistěl :).  Zápasy si užíváme, do play off jdeme z třetího místa tabulky. Čeká nás čtvrtfinále s týmem Slatiny B. Naše čtvrtfinále je zde.

 

Děkujeme za Vaši podporu , vždy aktuální info najdete na našem fcb profilu.